1996’dan beri Akhisar’ın ve bölgenin öncü mekanlarından biri olmayı kendine hedef edinen KÖFTECİ HÜNKAR her geçen gün yenilikçi , lezzet ve hijyen odaklı çalışma prensibiyle15Om2 çocuk oyun parkı 600m2 salonu 550m2 bahçesi2000m2 otopark alanıyla 3 dönümlük arazide hizmetvermektedir.

%100 sığır etinden elde edilen kıymaya hiçbir katkı maddesi ve baharat kullanılmadan yoğun et tadına varacağınız dünyada ün yapmış Akhisar Köfteyi sizlere sunuyor.

Haftanın her günü saat 15:00’e kadar devam eden organik reçellerden , Akhisar Zeytinlerinden ve diğer katkısız 42 çeşit üründen oluşan Serpme Kahvaltı Hünkar’ın Bahçesinde eşsiz bi tat ve deneyim içeriyor.

Ana yemek ve kahvaltıda yediğiniz her ürünü Hünkar Şarküteri reyonundan temin edebilir yada dilediğiniz yere aynı gün kargo imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

 

Değerli görüşlerinizi ve puanlamalarınızı Google Yorumlar üzerinden yapmanız rica olunur.

 

www.koftecihunkar.com

Instagram : koftecihunkar

Koftecihunkar@hotmail.com 

SIK SORULAN SORULAR

Ürünlerinizde Soya Kullanıyor Musunuz ?

Ürünlerimizin tamamı Avrupa standartlarındaki Türkiye’nin ilk ve tek köfte fabrikası olan Bursa Yenişehir fabrikamızda Türk Gıda Kodeksine uygun olarak gıda mühendisleri kontrolünde üretilmektedir. Ayrıca ürettiğimiz ve sattığımız her üründen aylık olarak numuneler alınmaktadır. Köftelerimiz %70 dana eti, %30 kuzu eti, ekmek, tuz, pul biber, beyaz soğan ve ustalarımızın maharetleriyle üretilmektedir.

Ödeme Şekilleriniz Nelerdir ? Yemek Kartları Geçerli Midir ?

Tüm şubelerimizde Ticket, Sodexo, Setcart, Metropol ve Multinet kartları ve kuponları geçerlidir. Ayrıca tüm şubelerimizde nakit, banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Köftenizi Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz.