Köfteci Hünkar Ünlülerin Uğrak Yeri Oldu!

Akhisar’ın Kayalıoğlu Kasabası girişi Total akaryakıt istasyonunda, İzmir İstanbul Devlet karayolu üzerindeki Hünkar dinlenme tesisleri Köfteci Hünkar, ünlülerin uğrak yeri oldu….
Köfteci Hünkar Ünlülerin Uğrak Yeri Oldu!
>>>>>Kenan MOLLA

Akhisar’ın Kayalıoğlu Kasabası girişi Total akaryakıt istasyonunda, İzmir İstanbul Devlet karayolu üzerindeki Hünkar dinlenme tesisleri Köfteci Hünkar, ünlülerin uğrak yeri oldu.

Köfteci Hünkar’ın personel müdürü Ali Demir;” Hünkar dinlenme tesislerin son 15 gün içerisinde ünlüler adeta baskın yaptı. Her gün ünlüyü ağırlamanın keyfini personelimizle çıkarıyoruz. Ünlülerimiz Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan, Ünlü spor yorumcusu Osman Tamburacı, Harley Motor grubuyla beraber Fenerbahçe Basketbol takımı oyuncusu Damir Mirmiç, Arabesk müziğin sevilen ses sanatçısı Müslim Gürses (Müslim Baba), Güllü, Kamil Sönmez, Yabancılardan Pakistanlı bir grup, Televizyonda oynayan Dudaktan kalbe adlı dizinin baş rol oyuncusu Burak Hakkı, ve son olarak ekranların sevilen oryantallerinden Asena gibi ünlülerimizin uğrak yeri oldu. Bizde Köfteci Hünkar olarak gelen ünlülerimize Akhisar’ın eşsiz ızgara köftesini ikram ettik. Köftemizi çok beğeniyorlar, Önceki gün Asena ve ekibi buraya uğradı. Yaptığımız servisi ve Akhisar Köftesini çok beğendiğini Televizyondaki Çarkıfelek programında da söyledi. 24 Saat açık olan Köfteci Hünkar Dinlenme tesislerini ismini Türkiye’ye duyuruyoruz dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir