Köfteci Hünkar hizmet kalitesini yükseltti

Akhisar’ da yaklaşık 12 yıldır faaliyet gösteren Hünkar Restaurant yenilendi. Akhisar’ da ilk kez karayolu kenarında faaliyete başlayan işletmeler arasında yer alan Hünkar Restaurant yaklaşık 9 yıldır da Kayalıoğlu Kasabası girişi Özdemirler Petrol yanında
Köfteci Hünkar hizmet kalitesini yükseltti
Akhisar (Kenan MOLLA)

Akhisar’ da yaklaşık 12 yıldır faaliyet gösteren Hünkar Restaurant yenilendi. Akhisar’ da ilk kez karayolu kenarında faaliyete başlayan işletmeler arasında yer alan Hünkar Restaurant yaklaşık 9 yıldır da Kayalıoğlu Kasabası girişi Özdemirler Petrol yanında faaliyet gösteriyor. Yen bir yapılanmaya giren işletme bir çok ünlüyü konuk ederken tercih noktasında olmanın kıvancını yaşadıklarını belirttiler.

24 saat hizmet veren işletme 40 personel ile 150 kişilik kapalı alan ve 100 kişilik açık alanda müşterilerine hizmet veriyor. Bir çok çeşit ile hizmet veren Hünkar Restaurant Akhisar köfte, Adana, Kuzu şiş, piliç şiş, Piliç pirzola, çorba çeşitlerinde işkembe, tavuk suyu, mercimek, domates ve ezogelin ile çeşit sunarken, açık menü salata ile birlikte tatlı çeşitlerinde kazandibi, tavuk göğsü fırın, keşkül, sütlaç, supangle, Aşure ve baklava çeşitlerini müşterilerine sunuyor.

İşletme yetkililer Recep İşçi ve Hasan Urgancı yaptığı açıklamada “bol çeşit ürün ve en iyi hizmet anlayışı ile müşterilerimizin en uğrak yeri olma noktasında olmanın kıvancını yaşıyoruz. İzmir – İstanbul karayolu üzerinde bulunan işletmemiz bunu avantaj olarak kullanırken, hizmet kalitesi anlayışında daima yükselen bir anlayış içerisindeyiz. Bu nedenle işletmemizin yapısal anlamda değişikliğe giderek hizmet anlayışındaki görüşümüzü bir ileri noktaya götürmüş bulunuyoruz. Kısa zaman içerisinde yenilenen işetmemiz kalitesini de bir adım daha ileri götürmüştür dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir